В ефірі телерадіостудія "Миронівка"

В листопаді 1993 року були прийняті всі офіційні документи про створення телестудії "Миронівка". А 15 грудня вона вперше вийшла в ефір. Це була трансляція для технічних потреб-наладка студійної апаратури, антен і т.п. А 1 січня 1994 року о 16 годинi телестудія "Миронівка" вперше вийшла в ефір зі своєю програмою.
Цьому передувала більш ніж ручна робота по органiзацiї районної телестудії, ідею створення якої підтримали і матеріально забезпечили тодішнi голова райвиконкому І.П. Старченков та представник Президента в районі Г.Ф. Гейченко.
Телестудія "Миронівка" була органічною частинкою редакції газети "Миронівський край" як відділ телебачення, дiяльнiстю якого керував редактор газети Віктор Антонович Глущенко. Він був й ініціатором її створення.
Вiдповiдно прийнятого Верховною Радою України Закону про телебачення, телестудія "Миронiвка" з 1 жовтня 1996 року стала самостійною організацією. Директором телестудії було призначено В.А. Глущенка, який виконував ці обов'язки паралельно з обов'язками редактора газети. А з 1 січня 1998 року директором телестудії призначають Володимира Опанасовича Охріменка, який до того був завідуючим відділом телебачення редакції газети і заступником директора телестудії.
Телестудія "Миронівка" виходить в ефір тричі на тиждень в понеділок, середу та п'ятницю .

В ЕФІРІ ТЕЛЕРАДІОСТУДІЯ «МИРОНІВКА» (уривок )
На початку квітня 1993 року до мене, редактора газети «Миронівський край», звернувся завідуючий відділом районного радіомовлення, яке входило тоді до складу редакції Володимир Панасович Охріменко
- Вікторе Антоновичу, - сказав він, - давайте зробимо в нашому районі своє телебачення. Таке вже дiє, приміром, в Рокитному. А ми що, гірші? Думаю, районне керівництво в нас підтримає..
Справді, Представник Президента в Миронівському районі Георгій Федорович Гейченко і голова виконкому Миронівської районної ради Іван Пахомович Старченков схвалили цю пропозицію. Пообіцяли виділити кошти з бюджету.
Але поставили умову: - Займетеся цією справою особисто, товаришу Глущенко, Ви авторитетна в Київській області людина - депутат облради, голова постійної депутатської комісії, добре знайомі з керівництвом обласних служб, тому вам, як кажуть, і карти в руки.
Зрозуміло, я не заперечував... I почалася біганина по київських владних кабінетах. Без сумніву, авторитет го лови постійної комісії по гласності і депутатській етиці Київоблради відігравав велику позитивну роль. Як правило, необхідні документи, а їх треба було зібрати більше десятка з профільних обласних і республіканських установ, видавалися без зайвої бюрократичної тяганини.
406